Kalendārs

PASĀKUMI

  • 15. decembrī plkst. 19:00 Alūksnes Jaunās pils Mūzikas salonos Ziemassvētku ieskaņas koncerts kopā ar trio: Aiju Veismani - soprāns, Elizabeti Lāci – arfa un Uģi Prauliņu - klavieres. Programmā skanēs manuskriptos atrastā sakrālā mūzika, dižie Johanns Sebastians Bahs, Ludvigs van Bēthovens, kā arī mūsu laikmeta komponisti Džons Keidžs, Anna Veismane, Uģis Prauliņš. Koncerta vadmotīvi - gaisma ziemas tumsā, gaisma cilvēku prātos un jūtās, satikšanās prieks, atbrīvotība, vieglums pēc rūpīgā un intensīvā darbā ražīgi pavadīta kalendārā gada. Ieejas maksa uz koncertu - 24,00 EUR.

 

  • 16. decembrī plkst. 12:00 Ziemassvētku kartiņu koprades darbnīca visai ģimenei. Svētku noskaņu radīs un ar savu radošo pieredzi dalīsies Baiba un Elza Tīces. Dalības maksa: pieaugušajiem 4,00 EUR, skolēniem, senioriem 3,00 EUR. Uz darbnīcu aicinām pieteikties līdz 15.12.2023. pa tālruni 25665538.

 

IZGLĪTOJOŠĀ ZIEMASSVĒTKU PROGRAMMA

Alūksnes novada muzejs decembra mēnesī aicina uz izglītojošu nodarbību “Ziemassvētku gaismā iemirdzas pilis un būdiņas”. Ziemassvētku laikā ikvienam sirdī iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma. Tas ir lielisks laiks, lai paveiktu kādu labu darbu. Tas ir īstais brīdis, lai piepildītu savus un citu cilvēku sapņus. Praktiski darbojoties un veicot dažādus Ziemassvētku laika uzdevumus, programmas dalībnieki izzinās, ar ko šis laiks ir īpašs, un gūs iedvesmu kādam labam darbam, ar ko iepriecināt sevi un citus.

 

IZSTĀDE

No 7. decembra izstāde “Ar vienu spalvas vilcienu”kurā apskatāmi 20. gs. glītrakstīšanas rakstāmpiederumi no Alūksnes novada muzeja un Jaunlaicenes muižas muzeja "Malēnieša pasaule" krājuma.


ALŪKSNES NOVADA MUZEJS

Adrese: Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Tālrunis: +371 64381321
Mob.tālrunis: +371 25665538
E-pasts: [email protected]
Fonta izmērs
Kontrasts
Gaišums
Krāsas
Melnbalts
Lasīt vairāk