Alūksnes mākslinieku izstāde "SATIKŠANĀS"!

06.10.2023

Alūksnes mākslinieku izstāde "SATIKŠANĀS"!

Jau pavisam drīz alūksniešus, pilsētas viesus un mākslas cienītājus pulcēs Alūksnes novada mākslinieku kopizstāde “SATIKŠANĀS”! Tās atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem notiks 3. novembrī plkst. 16:00 Alūksnes Kultūras centrā!

Izstāde būs skatāma Alūksnes Kultūras centrā un Alūksnes Mākslas skolā. Šobrīd pieteikušies 30 mākslinieki, kas skatītājiem piedāvās aplūkot dažādas gleznas, keramiku, tekstildarbus, rotas, fotogrāfijas, video instalācijas, grāmatu ilustrācijas.

Izstādes mērķis ir turpināt tradīciju kopā pulcēt Alūksnes novada māksliniekus un radošās personības krāšņā mākslas izstādē, popularizējot mākslinieku veikumu, sajūtas un aktualitātes.

Šogad, atsākot tradīciju organizēt Alūksnes mākslinieku un radošo personību kopizstādi, par izstādes tēmu izvēlēta “Satikšanās”. Satikšanās ir dzīvības, gaidu un impulsu pilns vārds. Visvairāk gaidītais vārds, kas sola arvien ko jaunu – pieredzi, iespējas vai atklāsmes, kā arī iespēju satikties pēc trīs gadu pārtraukuma un parādīt, cik daudzpusīgi ir Alūksnes puses cilvēki.

Izstādi organizē Alūksnes novada muzejs un Alūksnes novada Kultūras centrs. Izstādes kuratore māksliniece Lilija Kukle.

Līdz 2019. gadam Alūksnes mākslinieku un radošo personību mākslas darbu izstādes tika organizētas ik gadu, priecējot mākslas cienītājus, vietējos iedzīvotājus un pilsētas viesus. Pēdējos gadus izstādes organizēšanu ierobežoja epidemioloģiskā situācija valstī. Turpmāk izstādi plānots organizēt reizi divos gados.

Interesenti, kuri vēl vēlas pagūt piedalīties izstādē, aicinām sazināties ar izstādes kuratori Liliju Kukli (tālr. 27730141).

ALŪKSNES NOVADA MUZEJS

Adrese: Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Tālrunis: +371 64381321
Mob.tālrunis: +371 25665538
E-pasts: [email protected]
Fonta izmērs
Kontrasts
Gaišums
Krāsas
Melnbalts
Lasīt vairāk