Akcija "Apceļo Latvijas pilis un muižas"

01.06.2023

No 1. jūnija līdz 28. oktobrim aicinām piedalīties biedrības “Latvijas Piļu un muižu asociācija” (LPMA) organizētajā akcijā “Apceļo Latvijas pilis un muižas”, jo vasara ir pats labākais laiks, lai ceļotu un iepazītu Latvijas kultūrvēsturisko mantojumu. Alūksnes Jaunā pils ir viena no 57 pilīm un muižām, kurā ar prieku sagaidīs akcijas dalībniekus.

Šogad biedrība piedāvā divus variantus kā piedalīties akcijā un saņemt balvas. 

Viens no variantiem ir izveidot foto galeriju sociālajā vietnē facebook.com ar nosaukumu ''Apceļotās Latvijas pilis un muižas 2023'', tajā ievietojot fotogrāfijas, kurās uz apmeklētās pils vai muižas fona ir redzams LPMA ģerbonis / logo (viens foto

no katra objekta). Ziņa par izveidoto galeriju jāatsūta uz LPMA facebook.com lapas kontu. 

Otrs variants ir jau ierastais, ka ceļotājs pats izdrukā akcijas kontrollapu, kuru iespējams atrast interneta vietnē pilis.lv un akcijas objektos saņem tajā atzīmi par apmeklējumu. Izvēloties šo variantu, dalībnieki Alūksnes Jaunajā pilī varēs piedalīties spēlē “Mākslas mozaīka”, izzinot pils arhitektūrā un interjerā vērojamos mākslas stilus.

Lai piedalītos balvu izlozē, ikvienam ceļotājam šogad ir jāapmeklē vismaz 10 akcijas objekti. Akcijā paredzēts vērienīgs balvu fonds, uz kuru varēs pretendēt aktīvākie akcijas dalībnieki.

Pirms doties uz kādu no galamērķiem, rūpīgi iepazīstieties ar objekta piedāvājumiem un darba laikiem. 

Vairāk par akciju un noteikumiem: www.pilis.lv vai Facebook sociālajā kontā: “Latvijas piļu un muižu asociācija”!
 

Uz tikšanos Alūksnes Jaunajā pilī!

ALŪKSNES NOVADA MUZEJS

Adrese: Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Tālrunis: +371 64381321
Mob.tālrunis: +371 25665538
E-pasts: [email protected]
Fonta izmērs
Kontrasts
Gaišums
Krāsas
Melnbalts
Lasīt vairāk