Funktierēšanas spēles "Mazatklātā Alūksne" rezultāti

09.03.2021

Sveiciens aktīvajiem un rosīgajiem cilvēkiem! Ir apkopoti funktierēšanas spēles “Mazatklātā Alūksne” rezultāti.

Informējam, ka apkopojot rezultātus, ņēmām vērā iegūto punktu skaitu, spēlē pavadīto laiku, kā arī papildus uzdevumu izpildi un citus kritērijus.

Izvērtēšana bija grūta, jo piedalījušās 42 brīnišķīgas komandas, kurās kopumā bijuši 116 cilvēki. Protams, redzam, ka daži apņēmīgākie spēlētāji pat devušies funktierēt divas reizes.

Rezultāti:

  1. 1. vietā ierindojās komanda “Malēnieši”
  2. 2. vieta - komandai "Zibsnis”
  3. 3. vieta - komandai “A&J”

Savukārt veicināšanas balvu saņem komanda “Šakāļi” par ātrāko spēles laiku, apņēmību un kopumā ceturto labāko rezultātu.

Spēles rezultāti var atšķirties no tiem, ko dalībnieki redzēja, pabeidzot spēli, jo iespējams visas komandas vēl nebija izgājušas vai pabeigušas uzdevumus, kā arī, izvērtējot rezultātu, tika ņemti vērā papildus kritēriji.

Ar uzvarētāju komandām sazināsimies, sūtot ziņu uz viņu norādītajiem e-pastiem. Balvas var saņemt Alūksnes muzejā no 10. marta, iepriekš sazinoties pa tālr. 25665538 un vienojoties par konkrētu tikšanās laiku.

Ceram, ka pārējās komandas funktierēšanas laikā guva pozitīvas emocijas un atcerēsies šo notikumu kā saliedējošu un pacilājošu!

Paldies par spēles organizatoriem veltītajiem labajiem vārdiem: “Ļoti aizraujoša un interesanta spēle! Lieliska spēle! Super! Ļoti patika! Laba aktivitāte un ļoti izglītojoša! Lieliski! Tikai auksti. Paldies!”.

Milzīgs paldies mūsu atbalstītājam stādaudzētavai “Sprogas”, kas dalībniekiem sarūpējuši veselīgus un pašu audzētus ābolus un vienai no komandām piešķir naudas koku. Atbalstīsim vietējos uzņēmumus arī ikdienā, iegādājoties viņu produkciju!
Tā kā spēlē tika veltīta uzmanība Alūksnes ēku vēsturei, 1. vietas ieguvēji, komanda “Malēnieši”, balvā no Alūksnes muzeja saņem grāmatu “Alūksnes ēku stāsti”.

Paldies visiem spēles dalībniekiem. Lai priecīgs un aktīvs pavasaris!

ALŪKSNES MUZEJS

Adrese: Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Tālrunis: +371 64381321
Mob.tālrunis: +371 25665538
E-pasts: [email protected]