Funktierēšanas spēle "Mazatklātā Alūksne"

22.02.2021
Iespēja pavasarīgā noskaņojumā aizraujoši pavadīt nedēļas nogali.
Multifunkcionāls jauniešu iniciatīvu centrs Pa GALMS kopā ar Alūksnes muzeju ir izveidojuši aizraujošu funktierēšanas spēli “Mazatklātā Alūksne”, kas dalībnieku vedīs pastaigā, lai iepazītu Alūksnes ēku stāstus.
Spēli būs iespējams izspēlēt dalībniekam ērtā laikā no 5. līdz 8. martam Actionbound aplikācijā (zemāk atradas īsa pamācība).
INFO:
Pastaiga var aizņemt ap 1,5-2 stundām, un maršruts ir aptuveni 4 km garš.
Kaut gan spēli var sākt no kuras vietas vēlas, tomēr jāņem vērā, ka starta punkts atrodas pie Alūksnes Jaunās pils, un spēle laiku sāks uzņemt no brīža, kā tiek uzspiests “start”.
Aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un spēli spēlēt vienatnē vai vienas mājsaimniecības ietvaros!
Veiksmīgākajiem dalībniekiem būs arī balvas. To saņēmējus noskaidrosim pēc 9. marta.
Mūs atbalsta stādaudzētava ZS Sprogas!
Par ceļu satiksmes noteikumu un COVID-19 ierobežojumu ievērošanu dalībnieks atbildīgs katrs pats!
Kā spēlēt?
1.Jālejupielādē aplikācija Actionbound.
2.Jāatver aplikāciju, jāspiež “SCAN CODE” un jānoskenē QR kodu no afišas (afišu ar kodu var atrast arī pie Alūksnes Jaunās pils ziņojumu dēļa) vai to var darīt caur saiti: www.actionbound.com/bound/mazatklataAluksne
3.Jāspiež “Start bound”, kad dalībnieks ir gatavs startēt.
4.Jāpievieno komandas nosaukumu, kas var būt dalībnieks pats vai kopā ar kādu ģimenes locekli. Ieteikums, katram komandas biedram jābūt citam vārdam, kā arī, ja dalībnieks dodas viens tik un tā jāievada vismaz divi vārdi, bet var ievadīt, piemēram, Jānis un Jānis2. Dalībniekam jāpiekrīt spēles noteikumiem “we agree”.
5.Pabeidzot spēli, jāspiež “Start upload”, lai augšupielādētu savus uzņemtos foto, dalībai spēlē ir nepieciešams internets.
Spēles QR kods būs aktīvs tikai no 5. līdz 8.martam!
ALŪKSNES MUZEJS

Adrese: Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Tālrunis: +371 64381321
Mob.tālrunis: +371 25665538
E-pasts: [email protected]