Alūksnes muzejs saņem LR Aizsardzības ministrijas pateicību

16.02.2021
24. janvārī Aizsardzības nozares vadība tikās ar Latvijas darba devējiem – uzņēmumu, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjiem, lai pateiktos par viņu atbalstu un ieguldījumu Zemessardzes stiprināšanā.
Vakar, 15. februārī, Alūksnes muzejs ar Zemessardzes 31. kājnieku bataljona zemessargu starpniecību saņēma LR Aizsardzības ministrijas Pateicību nominācijā "Uzņēmums - Zemessardzes popularizētājs".
Pateicamies par šo augsto novērtējumu, kas atspoguļo veiksmīgu sadarbību ar Latvijas Republikas Zemessardzi, īpaši Zemessardzes 31. kājnieku bataljona zemessargiem, muzeja izglītojošu pasākumu organizēšanā un drošas, latviskas un patriotiskas vides veidošanā.
Svinīgajā pasākumā aizsardzības ministrs A. Pabriks teica: “Augsti novērtēju ikviena Latvijas darba devēja un organizācijas atbalstu mūsu dzimtenes patriotiem - zemessargiem, kuri savu brīvo laiku velta Latvijas valsts drošībai un aizsardzībai. Šis atbalsts stiprina ne tikai katra zemessarga profesionalitāti, bet arī Latvijas valsts aizsardzības spējas. Ceru, ka aizsardzības nozares vadības mērķtiecīgais darbs Zemessardzes atbalstītāju pulku ar katru gadu darīs aizvien plašāku.”
Jāatzīmē, ka Latvijas uzņēmumi un iestādes apbalvošanai tika izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus.
ALŪKSNES MUZEJS

Adrese: Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Tālrunis: +371 64381321
Mob.tālrunis: +371 25665538
E-pasts: [email protected]