Izglītojošas nodarbības

Izglītojošas un radošas nodarbības Alūksnes muzejā: 

Maksa par muzejpedagoģisko programmu: pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas, skolēniem – 1,00 EUR, pieaugušajiem – 2,50 EUR.

Uz muzejpedagoģiskajām programmām un apmeklējumiem grupās, lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 25665538, 64381321 vai e-pastu  [email protected] (Linda Apšusala) vai [email protected] (Jolanta Baldiņa) 

"Arheoloģija"

"Arheoloģija"

Muzejpedagoģiskājā programmā bērniem tiek radīts priekšstats un interese par arheologa darbu un arheoloģiskajiem izrakumiem Alūksnes novadā.  

"Iepazīsim Alūksni"

"Iepazīsim Alūksni"

Muzejpedagoģiskajā programmā „Iepazīsim Alūksni” skolēni aktīvi līdzdarbojoties iepazīst Alūksnes pilsētas kultūrvēsturisko mantojumu.

 "Pa Fītinghofu pēdām"

 "Pa Fītinghofu pēdām"

Muzejpedagoģiskajā programmā skolēni tiek iepazīstināti ar baronu Fītinghofu dzimtas atstāto kultūrvēsturisko mantojumu Alūksnē.

 "Tautumeitas pucējas"

 "Tautumeitas pucējas"

Muzejpedagoģiskajā programmā „Tautumeitas pucējas” skolēni tiek iepazīstināti ar latviešu tautas tērpu, tā sastāvdaļām, nēsāšanas tradīcijām un novadnieces Austras Lindes kolekciju ekspozīcijā „No trimdas Latvijā – Austras Lindes 120 tautu meitu miniatūras”.

''Teatrāli- izglītojošs uzvedums ar līdzdarbošanos “Pieci likteņstāsti”

''Teatrāli- izglītojošs uzvedums ar līdzdarbošanos “Pieci likteņstāsti”

Programma veicina skolēniem izpratni par padomju varas īstenoto deportāciju norisi, latviešu dzīvi izsūtījumā, akcentējot nacionālās identitātes saglabāšanu un deportāciju radītās sekas Latvijas vēstures un kultūras attīstībā.

Skaistiem dzīves mirkļiem

Skaistiem dzīves mirkļiem

Alūksnes majestātiskums, dabas veldze un krāšņums iedvesmo skaistiem dzīves mirkļiem. Ja savā kāzu dienā Jums ir vēlme pabūt mirkli divatā, piedāvājam Alūksnes Jaunās pils apartamentos rakstīt mīlestības vēstules un nostiprināt tās ar baronu Fītinghofu zīmogu. Izvēlieties īpašai dienai īpašu vietu!

 

ALŪKSNES MUZEJS
Adrese: Pils iela 74, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Tālrunis: +371 64381321
Mob.tālrunis: +371 25665538
E-pasts: [email protected]
Dizains un izstrāde
Uzgaidiet... loading