Kāzu rīkotājiem Alūksnes Jaunā pils piedāvā

03.03.2015

Savā kāzu dienā viesoties īstā pilī, satikt muižas ļaudis un uzspēlēt stilizētu kroketu!? Alūksnes Jaunā pils piedāvā šādu iespēju.

Jaunajam pārim un kāzu viesiem ir iespēja ciemoties barona fon Fītinghofa dzimtas pilī Alūksnes ezera krastā. Pils saimnieki – baronu Fītinghofu pāris un muižas ļaudis ir ļoti viesmīlīgi un ar lielu prieku vienmēr uzņem viesus, bet jo īpaši viesus, kuri, sava mūža skaistākajā dienā, vēlas viesoties viņu pilī.

Barona fon Fītinghofa viena no mīļākajām un aizraujošākajām spēlēm ir krokets. Viņš aicina jauno pāri uzspēlēt stilizētu kroketa spēli un aktīvi darbojoties kopā ar kāzu viesiem, iepazīt barona vaļaspriekus un dzīves stilu.

Iespēja baudīt šampanieti, ar barona zīmogu aizzīmogot mīlestības vēstules un pabūt mirkli divatā Jaunās pils tornītī mīlas dziesmu pavadījumā?! Šīs vēlmes jaunajam pārim ir piepildāmas, kamēr kāzu viesi cienājas ar uzkodām pils pagalmā.

Tiek piedāvāta iespēja Jūsu īpašās dienas skaistākos mirkļus iemūžināt uz pils balkona, tornītī, kā arī pie pils esošajām strūklakām.

 

Alūksnes Jaunā pils

Alūksne, Pils iela 74, Alūksnes, Alūksnes novads

Tel. 64381321; mob. 25665538

e-pasts: muzejs.info@aluksne.lv

Uzgaidiet... loading